Kultūrtelpa Auss atklāšanas koncerts

Kas ir Muzikālie vīni

Vairāk nekā 10 gadus ilgajā Vīna bāra Garage pastavēšanas vesturē esam pārliecinājušies, ka vīns un mūzika absolūti lieliski sader kopā. Līdz pat brīdim, kad vīns tiek izdzerts, tas ir dzīvs. Tas sajūt katru kustību, vibrāciju, emociju, skaņu, tātad arī mūziku. Mēs esam pārliecināti, ka skaista mūzika un māksla izcilus vīnus noteikti papildina.

Uz katras Muzikālā vīna etiķetes Jūs atradīsiet QR kodu, kuru noskenējot, būs iespēja noskatīties to mūziķu priekšnesumus, kurus šis vīns ir baudījis.

Vienlaikus Vinupiegade.lv  veido sadarbību ar Fondu Līdzskaņa - Fonds Līdzskaņa atbalsta nelaimē vai grūtībās nonākušus mūziķus, kuri ir devuši pienesumu Latvijas mūzikas nozarei, sniedzot mūziķiem gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvājot praktisku palīdzību ikdienas apstākļu uzlabošanai.

Kopā kultūrtelpu AUSS esam atraduši lielisku veidu kā atbalstīt tos radošos cilvēkus, kuri kopuši Latvijas profesionālo mūzikas kultūru, tomēr šobrīd, apstākļu spiesti, nonākuši grūtībās.

Ar muzikālajiem vīniem vēlamies akcentēt arī šo salīdzinoši nedaudz pieminēto problēmu, un ieņēmumus, kas radīsies no pārdotajiem vīniem, novirzīsim mērķim atbalstīt fondu Līdzskaņa.

             Iegādāties Muzikālos vīnus